Bize Ulaşın : 0412 233 33 68 Acil Servis Hattı : 0 538 242 96 32
Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmektir.

 

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki OTOMATİK KEPENK,İ en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan UZMANKEPENK standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve anlayışını esas alarak, insan, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz son teknolojisiyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

 

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran UZMANKEPENK, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Müşterimizi koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak OTOMATİK KEPENK sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

 

Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım".

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

 

Diyarbakır evden eve Nakliyat